Witamy na stronie Zespołu Szkół im. Świętej Jadwigi Śląskiej we Wleniu

Aktualności

30 grudnia 2020 14:34 | Aktualności

Projekt " Gmina Wleń stawia na rozwój uczniów!"

Z ogromną radościa informujemy, że nasz projekt unijny złożony w kwietniu 2020 r. " Gmina wleń stawia na rozwój uczniów" nr RPDS.10.02.03-02-003/20 przeszedł pomyślnie wszystkie fazy oceny i uzyskał akceptacje do realizacji.

Oznacza to, że Zespół Szkół im.Św.Jadwigi Śląskiej we Wleniu- Szkoła Podstawowa -uzyskała na najbliższe 2 lata kwote 708 540,75 złotych, w ramach których realizowane będą zajęcia rozwijające zainteresowania, dydaktyczno-wyrównawcze a także specjalistyczne i terapeutyczne pozwalające przezwyciężać trudności edukacyjne. Planowane jest również otwarcie i wyposażenie pracowni terapii integracji sensorycznej, zakup wielu profesjonalnych pomocy dydaktycznych oraz realizację ciekawych wycieczek edukacyjnych.

Projekt opracowany został przez Dyrekcje oraz Nauczycieli ZS Wleń ( wczęści diagnoza i analiza potrzeb edukacyjnych uczniów, pomysły na zajęcia,szkolenia dla rodziców i nauczycieli w ramach podnoszenia kompetencji wychowawczych i dydaktycznych ) we współpracy z Wielkopolska Akademia Nauk i Rozwoju z Poznania ( część formalna i merytoryczna wniosku ).

Mamy nadzieję, że realizacja w/w projektu przyczyni sie do wszechstronnego rozwoju naszych uczniów i podniesienia jakości pracy naszej szkoły.

Dyrekcja Zespołu Szkół we Wleniu

Przeczytano: 49 razy. Wydrukuj|Do góry